Turnaj starých pánov vychádza z úcty k tým, ktorí s hrdosťou reprezentovali svoje mestá a obce; tým, na ktorých sme sa pozerali s úžasom, keď sme im počas zápasov zbierali lopty. Je viac ako pravdepodobné, že nás v zápale boja vôbec neregistrovali, no práve oni boli našimi prvými vzormi a svojim zápalom formovali náš vzťah k najrozšírenejšiemu športu – futbalu. Pripraviť projekt pre týchto ľudí je v mojom ponímaní otázkou cti.

Po úvodnom hvizde sa však stávajú z nevinne vyzerajúcich gentlemanov gladiátori! Napriek tomu, že každý rok očakávame pokoj zbraniam na ihrisku, opak je vždy pravdou. Nedarujú si ani centimeter štvorcový ihriska a pri súbojoch idú vždy na doraz! Sú to rozhodcovia, ktorí ťahajú za kratší koniec, hoci posledné slovo im nikto nemôže vziať.

Pri guláši a „pozápasovom“ pivku sa znova už iba o veľkých priateľstvách. Turnaj starých pánov v Tvrdošovciach je o skvelých ľuďoch, vynikajúcich športovcoch a úžasnej futbalovej atmosfére, ktorá všetkých spája, dobíja energiu a motivuje. Záverom možno konštatovať, že príprava projekt pre vďačných ľudí je tá najzadostiučinenejšia vec na tomto svete.

Rok 2015
Víťaz Old Boys Veľký Kýr
Najlepší strelec Jaroslav Szabo (Old Boys Tvrdošovce)
Najlepší brankár Štefan Sedlák (Veľký Kýr)
Rok 2014
Víťaz Old Boys Tvrdošovce
Najlepší strelec Karol Hegedús (Old Boys Tvrdošovce)
Najlepší brankár Štefan Rybár (Bánov)