Z roku 2016 nebolo odkrojených ani 6 dní a Občianske združenie Sport Friends Tvrdošovce 2013 predstavilo svoj prvý projekt tohto roka s názvom Kelly Night Run, ktorým OZ opäť prepisovalo históriu obce, keďže sa jednalo o prvý organizovaný beh nočnými Tvrdošovcami.

Takmer nulová teplota a veľmi náročný, klzký povrch neodradil na Troch kráľov 14 bežcov nielen z Tvrdošoviec, ale aj z Nitry a Šale. Uvoľnená atmosféra a vzájomné povzbudzovanie počas privítania a úvodného príhovoru jednoznačne potvrdzovali fakt, že sa na štart exhibičného behu postavia ľudia, ktorých spája láska k pohybu.

Bežecký klub Tvrdošovce pripravil pre bežcov a bežkyne trať, ktorá viedla centrom obce a tí, ktorí z nich, ktorí obec nenavštívili od Svätoštefanského behu, si mohli naplno vychutnať osvetlenú, v skutku vydarenú prestavbu centra. Pre menej zdatných bola pripravená 2,7 km dlhá trať. Trojkráľová zima však neprinútila ani jedného zúčastneného vybrať si tú kratšiu a napokon všetci úspešne absolvovali 4,3 km na konci ktorej všetkých čakala Gabika s horúcim čajom a čerstvo upečeným chrumkavými pagáčikmi.

Občianske združenie Sport Friends Tvrdošovce 2013 srdečne ďakuje reštaurácii KELLY a Gabike Halászovej, ktorá hostila tento projekt a ktorá podporuje aktivity OZ od jeho založenia, preto sme sa veľmi potešili, keď súhlas, aby projekt niesol názov jej reštaurácie. Poďakovanie ďalej patrí všetkým bežcom a ich rodinným príslušníkom, ktorí prišli podporiť nielen svojich blízkych, ale aj myšlienku nášho občianskeho združenia. Spoločne sme vytvorili vynikajúcu, hrejivú atmosféru akumulujúcu nesmierne množstvo pozitívnej energie, ktorá bude potrebná pri prekonávaní nástrah v bežnom živote každého z nás.

1.ročník (2016)